4 NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU- LAETARE-14.03.2021 r.

• piątek- Uroczystość św. Józefa, Oblubieńca Najświętszej Maryi Panny

1. Nabożeństwa Drogi Krzyżowej w naszej parafii w piątki o godz. 16:30 i w niedziele o godz. 14:30. Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym w każdą niedzielę Wielkiego Postu o godz. 15:00 a zaraz po nabożeństwie Msza Św. popołudniowa.

1. W przyszłą niedzielę (21.03.2021) w naszej parafii rozpoczniemy rekolekcje wielkopostne a w poniedziałek (22.03.2021) będzie miała miejsce spowiedź przedświąteczna.

1. W piątek o godz. 16:00 – różaniec a o 16:30 Droga Krzyżowa oparte o osobę św. Józefa.

1. Również w przyszłą, z racji trzeciej niedzieli miesiąca, składkę zbiera i liczy Rada Parafialna.

1. W zakrystii są do nabycia baranki wielkanocne CARISTAS w cenie 6 zł.

1. Serdeczne Bóg zapłać składamy mieszkańcom Myrtówki i Lebiedówki za posprzątanie wczoraj Kościoła oraz za złożone ofiary. W przyszłym tygodniu troskę o naszą świątynię powierzamy mieszkańcom Drągówki.

Życzymy błogosławionej niedzieli i dobrego tygodnia!