6 NIEDZIELA ZWYKŁA-14.02.2021 r.

1. Zapraszamy do nawiedzenia Pana Jezusa w Najświętszym Sakramencie, który zostanie wystawiony po Sumie aż do popołudniowej Mszy Św. Jest to tzw. nabożeństwo 40-godzinne, poprzedzające Wielki Post.

1. W środę, 17 lutego, rozpoczyna się okres Wielkiego Postu. Msze św. w tym dniu o godz. 8:00 i 17:00. W Środę Popielcową obowiązuje post ścisły.

1. Nabożeństwa Drogi Krzyżowej w naszej parafii w piątki o godz. 16:30 i w niedziele o godz. 14:30.

1. W nabożeństwach wielkopostnych, a zwłaszcza w Drodze Krzyżowej, mają obowiązek uczestniczyć kandydaci do bierzmowania.

1. Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym będą odprawiane w każdą niedzielę Wielkiego Postu o godz. 15:00 a zaraz po nabożeństwie Msza Św. popołudniowa.

1. W przyszłą niedzielę, z racji trzeciej niedzieli miesiąca, składkę zbiera Rada Parafialna.

1. Serdeczne Bóg zapłać składamy mieszkańcom Ruskówki i Halawówki za posprzątanie wczoraj Kościoła oraz za złożone ofiary. W przyszłym tygodniu troskę o naszą świątynię powierzamy mieszkańcom Bargłówki.

Życzymy błogosławionej niedzieli i dobrego tygodnia!