4 NIEDZIELA ZWYKŁA-31.01.2021 r.

• wtorek– święto Ofiarowania Pańskiego
  • piątek– wspomnienie św. Agaty, dziewicy i męczennicy
  • sobota – wspomnienie św. Pawła Miki i Towarzyszy, męczenników

1. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. Spowiedź święta codziennie pół godziny przed Mszą Św. a w czwartek i piątek d godz. 16:00.

Ksiądz Proboszcz pojedzie do chorych w piątek od godz. 8:00.

1. W sobotę, różaniec wynagradzający prowadzony przez Różę Rodziców.

1. W piątek we Mszy Św. i w spotkaniu mają obowiązek uczestniczyć kandydaci przygotowujący się do sakramentu bierzmowani.

1. We wtorek przypada Święto Ofiarowania Pańskiego. Prosimy o przyniesienie gromnic na Mszę Św.

1. Dziś rozpoczynamy tzw. nabożeństwo 40-godzinne, poprzedzające Wielki Post. Zapraszamy do nawiedzenia Pana Jezusa w Najświętszym Sakramencie, który zostanie wystawiony po Sumie aż do popołudniowej Mszy Św.

1. Serdeczne Bóg zapłać składamy mieszkańcom Kozakówki i Tondyrówki za posprzątanie wczoraj Kościoła oraz za złożone ofiary. W przyszłym tygodniu troskę o naszą świątynię powierzamy mieszkańcom Batorówki, Pieronówki i Latoniówki.

Życzymy błogosławionej niedzieli i dobrego tygodnia!