3 NIEDZIELA ZWYKŁA-24.01.2021 r.

• poniedziałek– święto nawrócenia św. Pawła Apostoła
  • wtorek– wspomnienie św. biskupów Tymoteusza i Tytusa
  • czwartek – wspomnienie św. Tomasza z Akwinu, prezbitera i doktora Kościoła

1. Obowiązkowe szczepienie psów i kotów przeciwko wściekliźnie odbędzie się dnia 28 stycznia 2021 r. (czwartek) w godzinach:
  • 8:00 – 8:30 koło sklepu p. Bochnia
  • 8:30 – 9:00 koło p. Jancarczyk
  • 9:30 – 10:30 koło Strażnicy
  • 10:30 – 11:00 Magazyn GS
  • 11:15 – 11:45 Pagórek

Koszt szczepienia wynosi 30 zł.

Prosi się również o przestrzeganie przepisów kwarantanny.

1. W przyszłą niedzielę rozpoczniemy tzw. nabożeństwo 40-godzinne, poprzedzające Wielki Post. Przez 3 kolejne niedziele zapraszamy do nawiedzenia Pana Jezusa w Najświętszym Sakramencie, który zostanie wystawiony po Sumie aż do popołudniowej Mszy Św.

1. W piątek (29 stycznia) na godzinę 17:00 zapraszamy dzieci przygotowujące się do I Komunii Św. oraz ich rodziców. Po Mszy Św. odbędzie się dla nich próba odnowień przyrzeczeń chrzcielnych.

1. Serdeczne Bóg zapłać składamy mieszkańcom Hornikówki, Szczerbakówki, Końcówki i Guzikówki za posprzątanie wczoraj Kościoła oraz za złożone ofiary. W przyszłym tygodniu troskę o naszą świątynię powierzamy mieszkańcom Kozakówki i Tondyrówki.

Życzymy błogosławionej niedzieli i dobrego tygodnia!