2 NIEDZIELA ADWENTU -06.12.2020 r.

• poniedziałek – wspomnienie św. Ambrożego, biskupa i doktora Kościoła
  • wtorek– uroczystość Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny
  • czwartek – wspomnienie Matki Bożej Loretańskiej
  • piątek – wspomnienie św. Damazego I, papieża

1. We wtorek przypada Uroczystość Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny. Msza Św. o godz. 17:00, na której dzieciom z trzeciej klasy szkoły podstawowej przygotowującym się do Pierwszej Komunii Św. zostaną poświęcone medaliki.

1. Również we wtorek o godz. 16:00 zostanie wystawiony Najświętszy Sakrament i zostanie odmówiony różaniec ku czci Niepokalanej.

1. Odnowiony obraz Matki Bożej Harbutowickiej zostanie przywieziony do naszej parafii 19 grudnia.

1. Nie będzie spowiedzi całodniowej przedświątecznej. W związku z tym prosimy, aby skorzystać z sakramentu pokuty w ciągu trwającego adwentu. Ksiądz Proboszcz spowiada codziennie pół godziny przed Mszą Św.

1. Zapraszamy do udziału w roratach o godz. 17:00.

1. Serdeczne Bóg zapłać składamy mieszkańcom Ziemlówki za posprzątanie wczoraj Kościoła oraz za złożone ofiary. W przyszłym tygodniu troskę o naszą świątynię powierzamy mieszkańcom Gaczorówki i domów na Potoku.

Życzymy błogosławionej niedzieli i dobrego tygodnia!