26 NIEDZIELA ZWYKŁA – 27.09.2020 r.

• poniedziałek- wspomnienie św. Wacława, męczennika
  • wtorek– święto świętych Archaniołów Michała, Gabriela, Rafała
  • środa – wspomnienie św. Hieronima, prezbitera i doktora Kościoła
  • czwartek – wspomnienie św. Teresy od Dzieciątka Jezus, dziewicy, doktora Kościoła
  • piątek – wspomnienie świętych Aniołów Stróżów

1. Nabożeństwo Różańcowe w naszej parafii będę sprawowane od poniedziałku do soboty po Mszy Św. wieczornej, czyli około godziny 17:30 a w niedziele o godz. 15:00.

1. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. Spowiedź święta w czwartek od 16:30, w piątek od godz. 16:00.

Do chorych, Ksiądz Proboszcz uda się w piątek od godz. 8:00.

1. W piątak, kandydaci do bierzmowania mają obowiązek uczestniczenia we Mszy Św. wieczornej, w nabożeństwu różańcowym i spotkaniu.

1. W niedzielę, o godz. 15:00 nabożeństwo różańcowe poprowadzą dzieci z klasy III szkoły podstawowej, które przygotowują się do I Komunii Św. Zostaną im również rozdane i poświęcone różańce.

6.  Od jutra (poniedziałek) można składać wypominki wg wzoru z lat poprzednich.

7. Serdeczne Bóg zapłać składamy mieszkańcom Kaniówki za posprzątanie wczoraj Kościoła oraz za złożone ofiary. W przyszłym tygodniu troskę o naszą świątynię powierzamy mieszkańcom Coskówki.

Życzymy błogosławionej niedzieli i dobrego tygodnia!