22 NIEDZIELA ZWYKŁA – 30.08.2020 r.

• czwartek- wspomnienie św. Grzegorza Wielkiego, papieża i doktora Kościoła

1. Wszystkie Msze Św. w tygodniu będą sprawowane o godz. 17:00.

1. Msza Św. na rozpoczęcie roku szkolnego we wtorek o godz. 8:00.

1. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek, sobota i niedziela miesiąca. Spowiedź święta codziennie pół godziny przed Mszą Św. a w piątek od godziny 16:00. Ksiądz Proboszcz pojedzie do chorych w piątek od godz. 8:00.

1. Od 1 września (wtorek), Ksiądz Proboszcz przyjmuje intencje mszalne na rok 2021.

1. Kandydaci do bierzmowania mają obowiązek uczestniczenia w najbliższy piątek we Mszy Św., nabożeństwie oraz w spotkaniu.

1. W sobotę o godz. 16:30 różaniec wynagradzający prowadzony przez Różę Rodziców.

1. Serdeczne Bóg zapłać składamy mieszkańcom Pukówki za posprzątanie wczoraj Kościoła oraz za złożone ofiary. W przyszłym tygodniu troskę o naszą świątynię powierzamy mieszkańcom Myrtówki i Lebiedówki.

Życzymy dobrej niedzieli i tygodnia!