19 NIEDZIELA ZWYKŁA – 09.08.2020 r.

• poniedziałek– święto św. Wawrzyńca, diakona i męczennika
  • wtorek – wspomnienie św. Klary, dziewicy
  • piątek- wspomnienie św. Maksymiliana Marii Kolbego, prezbitera i męczennika
  • sobota – uroczystość Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny

1. W sobotę będziemy obchodzić uroczystość Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny. Msze Św. w tym dniu o godz. 8:00, 11:30 i 15:30. Na każdej Mszy Św. poświęcenie ziół i kwiatów.

1. 15 sierpnia, o godz. 9:30 dodatkowa Msza Św. dla dzieci przystępujących do I Komunii Św.

1. Próba dla dzieci, które w sobotę przystąpią do I Komunii Św. odbędzie się w środę (12 sierpnia) po Mszy Św. wieczornej. Pierwsza spowiedź dla tych dzieci – w piątek 14 sierpnia od godz. 16:00.

1. Różaniec Fatimski w czwartek o godz. 6:30!

1. Serdeczne Bóg zapłać składamy mieszkańcom Bargłówki za posprzątanie wczoraj Kościoła oraz za złożone ofiary. W przyszłym tygodniu troskę o naszą świątynię powierzamy rodzicom, których dzieci będę w sobotę przyjmować I Komunie Św.

Życzymy dobrej niedzieli i tygodnia!