18 NIEDZIELA ZWYKŁA – 02.08.2020 r.

• wtorek– wspomnienie św. Jana Marii Vianneya, prezbitera
  • czwartek – święto Przemienia Pańskiego
  • sobota- wspomnienie św. Dominika, prezbitera

1. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek i piątek miesiąca. Spowiedź św. codziennie pół godziny przed każdą Mszą Św. a w piątek od godz. 16:00. Ksiądz Proboszcz pojedzie do chorych w piątek od godz. 8:00.

1. Spotkanie dla dzieci, które będą przyjmowały I Komunię Świętą, odbędzie się w środę i w czwartek po wieczornej Mszy Św.

1. W poniedziałek, 3 sierpnia br., na parkingu przed kościołem będzie można wykonać odpłatne badania na osteoporozę, zakwaszenie organizmu oraz testy na SARS COV-2.

1. Serdeczne Bóg zapłać składamy mieszkańcom Ruskówki i Halawówki za posprzątanie wczoraj Kościoła oraz za złożone ofiary. W przyszłym tygodniu troskę o naszą świątynię powierzamy mieszkańcom Bargłówki.

Życzymy dobrej niedzieli i tygodnia!