11 NIEDZIELA ZWYKŁA – 14.06.2020 r.

• środa – wspomnienie św. brata Alberta Chmielowskiego, zakonnika
  • piątek- uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa
  • sobota- wspomnienie Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny

1. Serdeczne Bóg zapłać składamy dzieciom sypiącym kwiaty, dzieciom z klasy IV w strojach pierwszokomunijnych, paniom z koła gospodyń w swoich strojach, panom strażakom, osobom niosącym feretrony i chorągwie, panu organiście, państwu kościelnym oraz wszystkim, którzy uczestniczyli w procesji Bożego Ciała i tym, którzy przygotowali ołtarze.

1. W czwartek zakończenie oktawy Bożego Ciała oraz poświęcenie wianków i ziół.

4. Od 15 do 19 czerwca w Harbutowicach będą chodzili kominiarze.

5. Zebranie wiejskie odbędzie się 21 czerwca br. (niedziela), o godz. 12:30 w Centrum Kultury w Harbutowicach.

6.  Za tydzień, z racji trzeciej niedzieli miesiąca, składkę zbiera i liczy Rada Parafialna.

7. Serdeczne Bóg zapłać składamy mieszkańcom Kudówki i Banasiówki za posprzątanie wczoraj Kościoła oraz za złożone ofiary. W przyszłym tygodniu troskę o naszą świątynię powierzamy mieszkańcom Golonkówki i Celakówki.

Życzymy dobrej niedzieli i tygodnia!