NIEDZIELA WIELKANOCNA- NIEDZIELA ZESŁANIA DUCHA ŚW. – 31.05.2020 r.

• poniedziałek – święto Najświętszej Maryi Panny Matki Kościoła
  • środa- wspomnienie świętych męczenników Karola Lwangi i Towarzyszy
  • czwartek- święto Jezusa Chrystusa Najwyższego i Wiecznego Kapłana
  • piątek – wspomnienie św. Bonifacego, biskupa i męczennika
  • niedziela- uroczystość Najświętszej Trójcy

1. Nabożeństwa czerwcowe w naszym kościele będą odprawiane codziennie po wieczornej Mszy Św. a w niedziele o godz. 15:00.

1. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek i piątek miesiąca. Spowiedź św. w tych dniach od godz. 16:00. Ksiądz Proboszcz pojedzie do chorych w piątek od godz. 8:00.

1. W piątek na Mszę Św., nabożeństwo i spotkanie przyjdą kandydaci do bierzmowania.

1. W tym tygodniu obraz Matki Bożej Harbutowickiej zostanie zabrany do Krakowa w celach renowacyjnych. Na ten czas w ołtarzu głównym zostanie wystawiony obraz Św. Michała Archanioła- drugiego patrona naszej świątyni.

1. W sobotę różaniec wynagradzający prowadzony przez Róże Rodziców.

1. Serdeczne Bóg zapłać składamy Pani Małgorzacie Kania za zorganizowanie i prowadzenie transmisji Mszy Św. online z naszego Kościoła w trakcie trwania dyspensy. Podziękowania również składamy Panu Kamilowi Sroka i Józefowi Gielata za pomoc w organizacji tego przedsięwzięcia.

1. Serdeczne Bóg zapłać składamy mieszkańcom Gaczorówki i domów Na Potoku za posprzątanie wczoraj Kościoła oraz za złożone ofiary. W przyszłym tygodniu troskę o naszą świątynię powierzamy mieszkańcom Kurkówki i Dziurówki.

Życzymy dobrej niedzieli i tygodnia!