5 NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU – 29.03.2020 r.

1. Zgodnie z Dekretem abp. Marka Jędraszewskiego w sprawie zaleceń na czas zagrożenia epidemiologicznego niedzielne nabożeństwa Drogi Krzyżowej o godz. 14:30 i Gorzkich Żali o godz. 15:00 zostają zawieszone aż do odwołania.

1. W przyszłą niedzielę przeżywać będziemy Niedzielę Palmową, czyli Męki Pańskiej. Z powodu panującej epidemii nie będzie procesji z palmami wokół kościoła.

1. Na czas trwającej pandemii związanej z koronawirusem na Facebook’u został założony tzw. „fanpage” naszej parafii, gdzie w środy o godz. 17:00 oraz w niedziele o godz. 11:00 będą transmitowane Msze Św. z naszego Kościoła. Ci, którzy chcą uczestniczyć z nami we wspólnej modlitwie u stóp Matki Bożej Harbutowickiej gorąco zapraszamy do obejrzenia transmisji.

1. Możliwość spowiedzi św. przed świętami Zmartwychwstania Pańskiego, codziennie pół godziny przed Mszą Św.

1. Bóg zapłać składamy mieszkańcom Budzoniówki i Pańskiego za posprzątanie wczoraj Kościoła i za złożenie ofiary na kwiaty do Bożego Grobu. W przyszłym tygodniu troskę o naszą świątynię powierzamy mieszkańcom od cmentarza do Kolonii.