4 NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU (LAETARE) – 22.03.2020 r.

• środa – uroczystość Zwiastowania Pańskiego

1. Zgodnie z Dekretem abp. Marka Jędraszewskiego w sprawie zaleceń na czas zagrożenia epidemiologicznego niedzielne nabożeństwa Drogi Krzyżowej o godz. 14:30 i Gorzkich Żali o godz. 15:00 zostają zawieszone aż do odwołania.

1. Droga Krzyżowa w piątki o godz. 16:30.

1. W zakrystii są do nabycia Baranki Wielkanocne Caritas w cenie 6 zł.

1. Rekolekcje wielkopostne, które miały się rozpocząć w przyszłą niedzielę, zostają odwołane. Zachęcamy do nauk rekolekcyjnych poprzez środki masowego przekazu (radio, telewizja, Internet).

1. Spowiedź święta przedświąteczna w naszej parafii, z powodu ogłoszonego stanu epidemiologicznego, nie odbędzie się. Możliwość spowiedzi św. przed Wielkanocą jest codziennie pół godziny przed każdą Mszą Św.

1. Ofiary na kwiaty do Bożego Grobu będą zbierane przez dwie kolejne niedziele. Można również je złożyć w każdym innym dniu w zakrystii.

1. Bóg zapłać składamy mieszkańcom Kluzikówki i domów przy Kościele za posprzątanie wczoraj Kościoła. W przyszłym tygodniu troskę o naszą świątynię powierzamy mieszkańcom Budzoniówki i Pańskiego.