1 NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU – 01.03.2020 r.

• środa – święto św. Kazimierza, królewicza

1. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. Spowiedź św. codziennie pół godziny przed Mszą Św.

1. W sobotę o godz. 16:30 różaniec, który poprowadzi Róża Rodziców.

1. Dziś o godz. 14:30 Droga Krzyżowa, po niej Gorzkie Żale i Msza św. bez kazania.

1. W nabożeństwie Drogi Krzyżowej i we Mszy św. w każdy piątek, mają obowiązek uczestniczyć kandydaci do bierzmowania.

1. Sułkowicki Ośrodek Kultury zaprasza na muzyczny wieczór z okazji Dnia Kobiet, który odbędzie się w sobotę 7 marca br. o godz. 18:00. Na scenie wystąpi Mietek Jurecki z Budki Suflera. Bilety można nabyć w kasie SOK-u w cenie 20 zł.

1. Bóg zapłać składamy mieszkańcom Kaniówki za posprzątanie wczoraj Kościoła. W przyszłym tygodniu troskę o naszą świątynię powierzamy mieszkańcom Coskówki.