6 NIEDZIELA ZWYKŁA – 16.02.2020 r.

• sobota- Święto Katedry św. Piotra Apostoła

/

1. W przyszłą niedzielę będziemy gościć w naszej parafii Ks. Biskupa Janusza Mastalskiego. Będzie celebrował Msze Św. o godz. 8:00 i 11:00. Po rannej Mszy Św. Ks. Biskup spotka się z członkami Róż Różańcowych oraz Radą Parafialną a o godz. 10:15 ze Służbą Liturgiczną Ołtarza i scholą w salce katechetycznej.

/

1. Dzisiejszą składkę, z racji trzeciej niedzieli miesiąca, zbiera i liczy Rada Parafialna.

/

1. Jan Gibała oraz parafianie z Palczy składają serdeczne Bóg zapłać za złożone w ubiegłą niedzielę ofiary na rozbudowę kościoła.

/

1. Rekrutacja do przedszkoli samorządowych oraz szkół podstawowych odbywać się będzie od 18 lutego do 5 marca br. Szczegóły u dyrektorów szkół.

/

1. Bóg zapłać składamy mieszkańcom Bogdałówki za posprzątanie wczoraj Kościoła. W przyszłym tygodniu troskę o naszą świątynię powierzamy mieszkańcom Witkówki.