XXXIII NIEDZIELA ZWYKŁA- 17.11.2019 r.

• poniedziałek– wspomnienie bł. Karoliny Kózkówny, dziewicy i męczennicy
  • wtorek- wspomnienie bł. Salomei, zakonnicy
  • środa- wspomnienie św. Rafała Kalinowskiego, prezbitera
  • czwartek – wspomnienie Ofiarowania Najświętszej Maryi Panny
  • piątek – wspomnienie św. Cecylii, dziewicy i męczennicy
  • niedziela – Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata

1. Dzisiejszą składkę, z racji trzeciej niedzieli miesiąca, zbiera Rada Parafialna.

1. W przyszłą niedzielę będziemy obchodzić Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata. Po Mszy o godz. 8:00 i 11:00 i o godz. 15:00 adoracja Najświętszego Sakramentu i Litania do Serca Pana Jezusa wraz z aktem poświęcenia rodzaju ludzkiego Najświętszemu Sercu Jezusowemu.

1. Dyrekcja Sułkowickiego Ośrodka Kultury zaprasza na spektakle teatralne dla dzieci, które odbędą się dzisiaj o godz. 14.00 i godz. 16.00 w sali widowiskowej SOKu. Wstęp wolny.

1. Bóg zapłać składamy mieszkańcom Kudówki i Banasiówki za posprzątanie wczoraj Kościoła. W przyszłym tygodniu troskę o naszą świątynię powierzamy mieszkańcom Golonkówki i Celakówki.