XXXI NIEDZIELA ZWYKŁA- 03.11.2019 r.

• poniedziałek– wspomnienie św. Karola Boromeusza, biskupa
  • sobota- rocznica poświęcenia Bazyliki Laterańskiej

1. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek miesiąca. Po Mszy św. koronka do Bożego Miłosierdzia.

Ksiądz Proboszcz pojedzie do chorych w piątek od godz. 8:00.

1. W czwartek, klasa VIII szkoły podstawowej ma obowiązek uczestniczenia we Mszy św., nabożeństwie i w spotkaniu, a w piątek – klasy VI i VII.

1. Dziękujemy za wszystkim dzieciom i również rodzicom, którzy przychodzili na nabożeństwa różańcowe.

1. Za przygotowanie i prowadzenie nabożeństw różańcowych serdeczne Bóg zapłać składamy Pani Małgorzacie Kania oraz scholii i ministrantom, a także Pani Marcie Kawczak- za co miesięczne prowadzenie różańca oraz różańca fatimskiego i Pani katechetce ze szkoły podstawowej i dzieciom.

1. Bóg zapłać składamy mieszkańcom Gaczorówki i domów nad Potokiem. za posprzątanie wczoraj Kościoła. W przyszłym tygodniu troskę o naszą świątynię powierzamy mieszkańcom Kurkówki i Dziurówki.