XXVIII NIEDZIELA ZWYKŁA- 13.10.2019 r.

• wtorek– wspomnienie św. Teresy od Jezusa, dziewicy i doktora Kościoła
  • środa – wspomnienie św. Jadwigi Śląskiej
  • czwartek – wspomnienie św. Ignacego Antiocheńskiego, biskupa i męczennika
  • piątek – święto św. Łukasza Ewangelisty

1. Nabożeństwo Różańcowe w naszej parafii odprawiane są od poniedziałku do soboty po Mszy Św. wieczornej, czyli około godziny 17:30 a w niedziele o godz. 15:00.

1. Obchodzimy XIX Dzień Papieski pod hasłem „Wstańcie, chodźmy!”. Przed kościołem można wesprzeć fundusz dla zdolnej młodzieży z ubogich rodzin.

1. Animatorzy Diakonii Misyjnej Ruchu Światło – Życie z Krakowa zbierają środki na cele misyjne w których również sami uczestniczą. Serdeczne Bóg zapłać składamy im za wygłoszenie dziś pięknego świadectwa i przybliżenia nam pracy misyjnej w Afryce.

1. Bóg zapłać składamy mieszkańcom Spyrlówki i Filipówki za posprzątanie wczoraj Kościoła. W przyszłym tygodniu troskę o naszą świątynię powierzamy mieszkańcom Wronówki i domów Nad Wsią.