XXVII NIEDZIELA ZWYKŁA- 06.10.2019 r.

• poniedziałek– wspomnienie Najświętszej Maryi Panny Różańcowej
  • piątek – wspomnienie św. Jana XXIII, papieża

1. Nabożeństwo Różańcowe w naszej parafii odprawiane są od poniedziałku do soboty po Mszy Św. wieczornej, czyli około godziny 17:30 a w niedziele o godz. 15:00.

1. W środę, na Mszy Św. wieczornej zostaną poświęcone różańce dla dzieci, które w maju przystąpią do I Komunii Św. Poprowadzą oni również nabożeństwo różańcowe.

a

1. W przyszłą niedzielę, o godz. 15:00 Róża Rodziców poprowadzi różaniec fatimski.

a

1. Również w przyszłą niedzielę będziemy obchodzić XIX Dzień Papieski pod hasłem: „Wstańcie, chodźmy!”. Przed kościołem będą zbierane ofiary na fundusz stypendialny dla zdolnej młodzieży z ubogich rodzin oraz datki na misje.

a

1. W minionym tygodniu zostały zakończone prace związane z odnowieniem uszkodzonej części elewacji naszego Kościoła.

1. Bóg zapłać składamy mieszkańcom Twardoszówki i Młynarzówki za posprzątanie wczoraj Kościoła. W przyszłym tygodniu troskę o naszą świątynię powierzamy mieszkańcom Spyrlówki i Filipówki.