XXIII NIEDZIELA ZWYKŁA- 08.09.2019 r.

  1. Kalendarz liturgiczny:
  • czwartek– wspomnienie Najświętszego Imienia Maryi
  • piątek – wspomnienie św. Jana Chryzostoma, biskupa i doktora Kościoła
  • sobota- święto Podwyższenia Krzyża Świętego

.

  1. W przyszłą niedzielę, 15 września, nasza parafia będzie przeżywać uroczystość odpustową. Suma odpustowa za parafian zostanie odprawiona o godz. 11:30, na którą gorąco zapraszamy dzieci sypiące kwiaty, dzieci, pierwszokomunijne w swoich białych strojach, panów strażaków do niesienia baldachimu oraz chorągwi a także poczet sztandarowy, panie niosące feretrony i obrazy, panie z Koła Gospodyń w strojach ludowych, naszą scholę, oraz wszystkich parafian.

.

  1. Spowiedź św. przed odpustem będzie w sobotę 14 września od godz. 8:00 do godz. 9:30. Wyspowiadać można się także codziennie pół godziny przed Mszą Św.

.

  1. W przyszłą niedzielę, z racji trzeciej niedzieli miesiąca, składkę zbiera rada Parafialna.

.

…..5. W piątek, o godz. 16:20 zostanie odprawiony Różaniec Fatimski.

……

…..6.Bóg zapłać składamy mieszkańcom Granic, Kluzikówki i domów pod Kościołem za posprzątanie wczoraj Kościoła. W przyszłym tygodniu troskę o naszą świątynię powierzamy mieszkańcom Budzoniówki, Pańskiego oraz osobom mieszkającym od cmentarza do Kolonii. Prosimy, by sprzątanie świątyni rozpocząć po spowiedzi św. a więc około godz. 9:40!

.

Życzymy dobrej niedzieli i tygodnia.

Szczęść Boże!

Post Author: Małgorzata Kania