XXII NIEDZIELA ZWYKŁA- 01.09.2019 r.

• wtorek– wspomnienie św. Grzegorza Wielkiego, papieża i doktora Kościoła

1. Msza Św. na rozpoczęcie roku szkolnego zostanie odprawiona jutro, tj. poniedziałek o godz. 8:00.

1. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. Spowiedź św. codziennie pół godziny przed Mszą św. a w piątek od godz. 16:00. Ksiądz Proboszcz pojedzie do chorych w piątek od godz. 8:00.

1. Od jutra, czyli od 2 września, Ksiądz Proboszcz przyjmuje intencje mszalne na rok 2020.

1. W przyszłą sobotę, po Mszy Św. wieczornej, różaniec wynagradzający za grzechy świata prowadzony przez Róże Rodziców.

1. Msze św. w tygodniu będą sprawowane o godz. 17:00. Nie ma Mszy o godz. 7:00!

1. Bóg zapłać składamy mieszkańcom Czoskówki za posprzątanie wczoraj Kościoła. W przyszłym tygodniu troskę o naszą świątynię powierzamy mieszkańcom Granic, Kluzikówki i domów pod Kościołem.