XXI NIEDZIELA ZWYKŁA- 25.08.2019 r.

• poniedziałek– uroczystość Najświętszej Maryi Panny Częstochowskiej
  • wtorek– wspomnienie św. Moniki
  • środa- wspomnienie św. Augustyna, biskupa i doktora Kościoła
  • czwartek- wspomnienie męczeństwa św. Jana Chrzciciela

1. W przyszłą sobotę, po Mszy św. wieczornej, nabożeństwo do św. Michała Archanioła.

1. W niedzielę, po rannej Mszy Św., zmianka tajemnic różańcowych.

1. Od 2 września, Ksiądz Proboszcz przyjmuje intencje mszalne na rok 2020.

1. Sułkowicki Ośrodek Kultury zaprasza wszystkich chętnych do zapisu na zajęcia organizowane w roku szkolny 2019/2020. Szczegółowe informacje i zapisy w biurze SOK od poniedziałku do piątku lub na stronie internetowej SOK-u.

1. Najbliższą planowaną i konieczną inwestycją w naszym kościele jest montaż instalacji umożliwiającej ograniczenie strat ciepła spowodowanych wentylacją budynku i niwelacja osadzania się grzyba i pleśni, czyli tzw. rekuperacji.

1. Bóg zapłać składamy mieszkańcom Kaniówki za posprzątanie wczoraj Kościoła. W przyszłym tygodniu troskę o naszą świątynię powierzamy mieszkańcom Czoskówki.