XVII NIEDZIELA ZWYKŁA- 28.07.2019 r.

• poniedziałek – wspomnienie św. Marty
  • środa – wspomnienie św. Ignacego z Loyoli, prezbitera
  • czwartek – wspomnienie św. Alfonsa Marii Liguoriego, biskupa i doktora Kościoła

1. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. Spowiedź św. w czwartek i piątek od godz. 16:00.

Ksiądz Proboszcz pojedzie do chorych w piątek o godz. 8:00.

1. W przyszłą sobotę, po Mszy Św. wieczornej, różaniec wynagradzający za grzechy.

1. Msze Św. w tym tygodniu: poniedziałek i wtorek o godz. 19:00, a w pozostałe dni o godz. 17:00.

1. Serdeczne Bóg zapłać składamy Panu Władysławowi Golonka za wykonanie nowej konstrukcji pod obraz Matki Bożej w głównym ołtarzu, oraz panom Krzysztofowi Bochnia, Stanisławowi Ciężkowskiemu i Sebastianowi Ciężkowskiemu za pomoc w montażu.

1. Bóg zapłać składamy mieszkańcom Myrtówki i Lebiedówki za posprzątanie wczoraj Kościoła. W przyszłym tygodniu troskę o naszą świątynię powierzamy mieszkańcom Drągówki.