XIV NIEDZIELA ZWYKŁA- 07.07.2019 r.

• poniedziałek – wspomnienie św. Jana z Dukli, prezbitera
  • czwartek– święto św. Benedykta, opata, patrona Europy
  • piątek- wspomnienie św. Brunona Bonifacego z Kwerfurtu, biskupa i męczennika
  • sobota – wspomnienie świętych pustelników Andrzeja Świerada i Benedykta

1. Msze Św. w naszym kościele odprawiane są w tygodniu o godz. 19:00!

1. W sobotę, 13 lipca, o godz. 18:30 w naszym Kościele zostanie odprawiony Różaniec Fatimski.

1. Trwają prace malarskie w naszym Kościele. Po zakończeniu malowania ścian przejdziemy do oczyszczenia i pomalowania ołtarzy. W sierpniu, zostanie zamontowane nowe nagłośnienie i wyświetlacz multimedialny do pieśni.

1. 8 i 9 lipca br. na parkingu górnym odbędzie się zbiórka sprzętu elektrycznego i elektronicznego. Pieniądze uzyskane ze zbiórki zostaną przeznaczone na pomoc misjonarzom w krajach trzeciego świata i inne projekty humanitarne. Odbiór sprzętu będzie miał miejsce 10 lipca.

1. Bóg zapłać składamy mieszkańcom Bargłówki za posprzątanie wczoraj Kościoła. W przyszłym tygodniu troskę o naszą świątynię powierzamy mieszkańcom Madejówki. Prosimy, aby kościół posprzątać po Mszy Św. wieczornej.