XIII NIEDZIELA ZWYKŁA- 30.06.2019 r.

• środa – święto św. Tomasza, apostoła
  • sobota– wspomnienie bł. Marii Teresy Ledóchowskiej, dziewicy

2. Od jutra rozpoczynamy malowanie naszego kościoła. Msze Św. w tygodniu aż do odwołania będę odprawiane o godz. 19:00!

3. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. Spowiedź św. w czwartek i piątek od godz. 18:00. Ksiądz proboszcz pojedzie do chorych w piątek od godz. 8:00.

4. W sobotę, po Mszy Św. różaniec wynagradzający za grzechy świata prowadzony przez Róże Rodziców. W niedzielę, po rannej Mszy św. zmiana tajemnic różańcowych dla pozostałych róż.

5. 8 i 9 lipca br. na parkingu górnym odbędzie się zbiórka sprzętu elektrycznego i elektronicznego. Pieniądze uzyskane ze zbiórki zostaną przeznaczone na pomoc misjonarzom w krajach trzeciego świata i inne projekty humanitarne. Odbiór sprzętu będzie miał miejsce 10 lipca.

6. Bóg zapłać składamy mieszkańcom Ruskówki i Halawówki za posprzątanie wczoraj Kościoła. W przyszłym tygodniu troskę o naszą świątynię powierzamy mieszkańcom Bargłówki. Prosimy, aby kościół posprzątać po Mszy Św. wieczornej.