XII NIEDZIELA ZWYKŁA- 23.06.2019 r.

• poniedziałek – uroczystość narodzenia św. Jana Chrzciciela
  • piątek- uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa
  • sobota– uroczystość św. Apostołów Piotra i Pawła

1. Serdeczne Bóg zapłać składamy dzieciom sypiącym kwiaty, pierwszokomunijnym, paniom z koła gospodyń w swoich strojach, panom strażakom, osobom niosącym feretrony i chorągwie, panu organiście, państwu kościelnym, pani Małgorzacie Kania i scholii oraz wszystkim, którzy uczestniczyli w procesji Bożego Ciała i tym, którzy przygotowali ołtarze.

1. Bóg zapłać składamy rodzicom młodzieży, która przyjęła sakrament bierzmowana, za posprzątanie i przygotowanie kościoła i za ofiarę 1600 zł, która zostanie przeznaczona na renowację tablic Drogi Krzyżowej.

1. Serdeczne podziękowania składamy Pani Marcie Kawczak, która ufundowała dla młodzieży bierzmowanej książki jako pamiątkę z tej uroczystości.

1. Od 1 lipca ruszają kolejne prace remontowe w naszym kościele. Zostaną odczyszczone a następnie pomalowane ściany wewnątrz kościoła. W związku z tym, Msze św. od lipca, aż do odwołania będę odprawiane w tygodniu o godz. 19:00!

1. Bóg zapłać składamy mieszkańcom Batorówki, Latoniówki i Pieronówki za posprzątanie wczoraj Kościoła. W przyszłym tygodniu troskę o naszą świątynię powierzamy mieszkańcom Ruskówki i Halawówki.