I NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU – 10.03.2019 r.

1. Dziś o godz. 14:30 Droga Krzyżowa, po niej Gorzkie Żale i Msza św. bez kazania.

1. Za tydzień, z racji trzeciej niedzieli miesiąca, składkę zbiera Rada Parafialna.

1. Również za tydzień w niedzielę, przed kościołem, będzie prowadzona zbiórka pieniędzy do puszek na rzecz misji.

1. Dzisiejsza składka jest przeznaczona na Centrum Jana Pawła II w Krakowie.

1. W zakrystii są do nabycia Baranki wielkanocne Caritas w cenie 6 zł.

1. Burmistrz Gminy Sułkowice i Sołtys wsi Harbutowice zapraszają mieszkańców na zebranie wiejskie, które odbędzie się 17.03.2019 r. (niedziela) o godz. 12:30 w Centrum Kultury w Harbutowicach.

1. Sołtys wsi Harbutowice informuje, że od wtorku do piątku (codziennie) w Centrum Kultury od 12:00-13:00 będzie odbierany podatek, a także na Końcówce u P. Pieronkiewicz w poniedziałek 11.03. od 10:00-11:00 i na Pagórku w sklepie u P. Kurek we wtorek 12.03 od godz. 14:00-15:00.

1. Serdeczne Bóg zapłać mieszkańcom Pagórka Dolnego za posprzątanie wczoraj Kościoła. W przyszłym tygodniu troskę o naszą świątynię powierzamy mieszkańcom Twardoszówki i Młynarzówki.