V NIEDZIELA ZWYKŁA – 10.02.2019 r.

• czwartek – święto Świętych Cyryla, mnicha i Metodego, biskupa- patronów Europy

1. W przyszłą niedzielę rozpoczniemy nabożeństwo czterdziestogodzinne, które będzie trwało przez 3 kolejne niedziele. Najświętszy Sakrament zostanie wystawiony po Mszy Św. o godz. 11:00 i potrwa do zakończenia Mszy Św. popołudniowej. O 15:00 odmówimy różaniec.

1. W przyszłą niedzielę, z racji trzeciej niedzieli miesiąca, składkę zbiera Rada Parafialna.

1. Rekrutacja dzieci do przedszkoli i pierwszej klasy szkoły podstawowej będzie trwać od dnia 12 lutego br. do 1 marca 2019 r.

1. Serdeczne Bóg zapłać mieszkańcom Kluzikówki i domów pod Kościołem za posprzątanie wczoraj Kościoła. W przyszłym tygodniu troskę o naszą świątynię powierzamy mieszkańcom Budzoniówki i Pańskiego.