34 NIEDZIELA –UROCZYSTOŚĆ JEZUSA CHRYSTUSA KRÓLA WSZECHŚWIATA – 25.11.2018 r.

• piątek – święto św. Andrzeja, apostoła

1. Spotkanie Rady Parafialnej odbędzie się w środę, 28.11.2018, po Mszy Św. wieczornej.

1. W sobotę, po Mszy Św. wieczornej, nabożeństwo różańcowe wynagradzające Niepokalanemu Sercu Maryi i Najświętszemu Sercu Jezusowemu za grzechy świata.

1. W przyszłą niedzielę przypada pierwsza niedziela adwentu.

1. Serdeczne Bóg zapłać Helenie Kluzik, Marii Kluzik, Władysławie i Sławomirowi Rusek, Władysławie Kocańda, Jadwidze Smajdor, Stanisławie Twardosz i Marii Drodż za zakup i ofiarowanie 180 sztuk bombek choinkowych do naszego kościoła.

1. Prace związane z montażem nowych drzwi obrotowych do Kościoła zostały przeniesione z ubiegłego tygodnia na nadchodzący.

1. Serdeczne Bóg zapłać mieszkańcom Kozakówki i Tondyrówki za posprzątania wczoraj Kościoła. W przyszłym tygodniu troskę o naszą świątynię powierzamy mieszkańcom Batorówki, Latoniówki i Pieronówki.