V NIEDZIELA WIELKANOCNA 29.04.2018 r.

• wtorek- wspomnienie św. Józefa, rzemieślnika
  • środa- wspomnienie św. Atanazego, biskupa i doktora Kościoła
  • czwartek- uroczystość Najświętszej Maryi Panny, Królowej Polski
  • piątek- wspomnienie św. Floriana, męczennika
  • sobota- wspomnienie św. Stanisława Kazimierczyka

1. W naszym kościele zostało wymienione 12 okien. Serdeczne Bóg zapłać Panu Władysławowi Golonka oraz jego ekipie za wykonanie oraz montaż. Podziękowania składamy również Panu Stanisławowi Ciężkowskiemu za użyczenie rusztowania.

1. Od jutra rozpoczynamy nabożeństwa majowe, które będą odprawiane codziennie po wieczornej Mszy Św. a w niedziele o godz. 15:00.

1. W czwartek przypada Uroczystość Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski i głównej Patronki naszej Ojczyzny. Msze Św. w tym dniu o godz. 8:00 i 17:00. Na Mszach Św. zostanie wystawiony Najświętszy Sakrament i nastąpi odnowienie Jasnogórskich Ślubów Narodu Polskiego.

1. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek i piątek miesiąca. Spowiedź święta godzinę przed Mszą Św.

Ks. Proboszcz pojedzie do chorych w pierwszy piątek miesiąca od godz. 8:00.

1. W piątek, młodzież przygotowująca się do bierzmowania ma obowiązek uczestniczenia we Mszy Św. wieczornej, nabożeństwu majowym oraz w spotkaniu, które odbędzie się zaraz po „Majówce”.

1. W sobotę, po Mszy Św. wieczornej odmówimy różaniec wynagradzający Niepokalanemu Sercu Maryi i Najświętszemu Sercu Jezusa za grzechy świata.

1. Bóg zapłać składamy mieszkańcom Ruskówki i Halawówki za posprzątanie wczoraj Kościoła. W przyszłym tygodniu troskę o naszą świątynię powierzamy mieszkańcom Bargłówki.