DROGA KRZYŻOWA PRZEZ HARBUTOWICE

Zapraszamy wszystkich mieszkańców Harbutowic do wzięcia udziału w Drodze Krzyżowej ulicami naszej miejscowości. Odbędzie się ona 23 marca 2018 r. zaraz po Mszy Św. wieczornej, która wyjątkowo w tym dniu rozpocznie się o godz. 16:30. Wyruszymy z kościoła w stronę Dziurówki, a następnie przejdziemy cały Pagórek, gdzie będą wyznaczone poszczególne stacje. Naszą Drogę Krzyżową zakończymy przed domem pani Zofii Sroki.

W trakcie nabożeństwa młodzież przygotowująca się do bierzmowania oraz mieszkańcy parafii będą nieść krzyż według następującego planu:

od Kościoła do stacji I Młodzież z klasy VI szkoły podstawowej
od stacji I do stacji II Jaworze, domy pod Jaworzem, Kijówka
od stacji II do stacji III Młodzież z klasy VII szkoły podstawowej i II klasy gimnazjum
od stacji III do stacji IV Głębiec, Kozówka Górna i Dolna, Gościbia, Podlesie, Chodników, Guzikówka, Szczerbakówka, Hornikówka
od stacji IV do stacji V Końcówka, Kozakówka, Tondyrówka, Batorówka
od stacji V do stacji VI Latoniówka, Pieronówka, Ruskówka, Halawówka, Golonkówka, Banasiówka
od stacji VI do stacji VII Bargłówka, Madejówka, Celakówka
od stacji VII do stacji VIII Kudówka, Dziurówka, Kurkówka, Zagrody
od stacji VIII do stacji IX Pagórek cz. I- od Gaczorówki do Ziemlówki
od stacji IX do stacji X Pagórek cz. II- od p. M. Bobeł do p. W. Golonka
od stacji X do stacji XI Pagórek Dolny cz. III- od p. Ciężkowskich do p. Sroków