4 NIEDZIELA ZWYKŁA 28.01.2018

• środa- wspomnienie św. Jana Bosko, prezbitera
  • piątek- Święto Ofiarowania Pańskiego

2. W tym tygodnia przypada pierwszy czwartek i piątek miesiąca. Spowiedź święta w tych dniach od godz. 16:00. Do chorych Ksiądz Proboszcz uda się w piątek od godz. 8:00.

3. W sobotę, po wieczornej Mszy Św. nabożeństwo różańcowe wynagradzające Niepolanemu Sercu Maryi i Najświętszemu Sercu Jezusowemu za grzechy świata.

4. W niedzielę, po rannej Mszy Św. zmianka tajemnic różańcowych dla Róż.

5. W najbliższy czwartek zapraszamy dzieci z klasy III, które przygotowują się do I Komunii Św., do uczestnictwa we Mszy Św. a po niej na krótką próbę. A w piątek (2 lutego) do odnowienia przez nich przyrzeczeń chrzcielnych na Mszy Św. o godz. 17:00. Prosimy również o zabranie ze sobą gromnic.

6. Bóg zapłać składamy mieszkańcom Twardoszówki i Młynarzówki za posprzątanie wczoraj Kościoła. W przyszłym tygodniu troskę o naszą świątynię powierzamy mieszkańcom Filipówki i Spyrlówki.

Życzymy wszystkim dobrej niedzieli i tygodnia.