26 NIEDZIELA ZWYKŁA 01.10.2017 r

• poniedziałek- wspomnienie św. Aniołów Stróżów
  • środa- wspomnienie św. Franciszka z Asyżu
  • czwartek- wspomnienie św. Faustyny Kowalskiej, dziewicy
  • piątek- wspomnienie św. Brunona, prezbitera
  • sobota- wspomnienie Najświętszej Maryi Panny Różańcowej

1. Dziś rozpoczynamy nabożeństwa różańcowe. W tygodniu będę one odprawiane po Mszy Św. wieczornej (około godz. 17:30) a w niedziele o godz. 15:00.

1. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. Spowiedź święta w czwartek i piątek od godz. 16:00.

Ks. Proboszcz pojedzie do chorych w pierwszy piątek miesiąca od godz. 8:00.

1. W piątek, młodzież przygotowująca się do sakramentu bierzmowania ma obowiązek uczestniczenia we Mszy Św., w różańcu oraz w spotkaniu po zakończonym nabożeństwie.

1. Za tydzień w niedzielę, przeżywać będziemy XVII Dzień Papieski pod hasłem „Idźmy naprzód z nadzieją!” Przed Kościołem odbędzie się zbiórka środków na fundusz stypendialny Fundacji „Dzieło Nowego Tysiąclecia”. Ofiarność każdego darczyńcy otwiera przed młodymi ludźmi zachwycające horyzonty nadziei. Za zrozumienie i wsparcie tego dzieła – tak bliskiego sercu św. Jana Pawła II – serdecznie dziękujemy. Bóg zapłać!

1. Bóg zapłać składamy mieszkańcom Szczerbakówki, Chornikówki, Końcówki i Guzikówki za posprzątanie wczoraj Kościoła. W przyszłym tygodniu troskę o naszą świątynię powierzamy mieszkańcom Kozakówki i Tondyrówki.