17 NIEDZIELA ZWYKŁA 30.07.2017 r.

  1. Kalendarz liturgiczny:
  • poniedziałek– wspomnienie św. Ignacego z Loyoli
  • wtorek- wspomnienie św. Alfonsa Marii Liguoriego
  • piątek- wspomnienie św. Jana Marii Vianneya
  • niedziela- Święto Przemienienia Pańskiego

 

  1. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek i piątek miesiąca. Spowiedź święta w tych dniach od godz. 16:00.

Ks. Proboszcz pojedzie do chorych w pierwszy piątek miesiąca od godz. 8:00.

 

  1. W sobotę, po wieczornej Mszy Św., nabożeństwo wynagradzające Niepokalanemu Sercu Maryi i Sercu Jezusowemu za grzechy a zwłaszcza za grzech pijaństwa. Zmianka tajemnic różańcowych dla Róży Różańcowej rodziców za dzieci. W niedzielę, po rannej Mszy Św., zmianka tajemnic dla wszystkich pozostałych Róż.

 

  1. Bóg zapłać składamy mieszkańcom Twardoszówki i Młynarzówki za posprzątanie wczoraj Kościoła. W przyszłym tygodniu troskę o naszą świątynię powierzamy mieszkańcom Spyrlówki i Filipówki.

 

  1. Ośrodek Pomocy Społecznej w Sułkowicach informuje, że wnioski na świadczenia rodzinne, fundusz alimentacyjny oraz świadczenia wychowawcze (500 +) na okres zasiłkowy 2017/2018 przyjmowane będą w Ośrodku Pomocy Społecznej Sułkowice ul. Sportowa 45 od 1 sierpnia 2017 r. Druki wniosków wraz z załącznikami można pobrać w Ośrodku Pomocy Społecznej w Sułkowicach ul. Sportowa 45, lub ze strony internetowej.

 

Życzymy dobrej niedzieli i tygodnia.

Szczęść Boże!

 

 

Post Author: Małgorzata Kania