Droga Krzyżowa ulicami Harbutowic

Zapraszamy wszystkich mieszkańców Harbutowic do wzięcia udziału w Drodze Krzyżowej ulicami naszej miejscowości. Odbędzie się ona 7 kwietnia 2017 r. zaraz po Mszy Św. wieczornej, która wyjątkowo w tym dniu rozpocznie się o godz. 16:30. Wyruszymy z kościoła w stronę Dziurówki, a następnie przejdziemy cały Pagórek, gdzie będą wyznaczone poszczególne stacje. Naszą Drogę Krzyżową zakończymy przed domem pani Zofii Sroki.

W trakcie nabożeństwa młodzież przygotowująca się do bierzmowania oraz mieszkańcy parafii będą nieść krzyż według następującego planu:

od stacji I do stacji IIMłodzież przygotowująca się do bierzmowania
od stacji II do stacji IIIJaworze, domy pod Jaworzem, Kijówka
od stacji III do stacji IVGłębiec, Kozówka Górna i Dolna, Gościbia, Podlesie, Chodników, Guzikówka, Szczerbakówka, Hornikówka (do p. T. Dzidek)
od stacji IV do stacji VKońcówka, Kozakówka, Tondyrówka, Batorówka
od stacji V do stacji VILatoniówka, Pieronówka, Ruskówka, Halawówka, Golonkówka, Banasiówka
od stacji VI do stacji VIIBargłówka, Madejówka, Celakówka
od stacji VII do stacji VIIIKudówka, Dziurówka, Kurkówka, Zagrody
od stacji VIII do stacji IX
Pagórek cz. I- od Gaczorówki do Ziemlówki (do  p. G. Kurek)
od stacji IX do stacji X
Pagórek cz. II- od p. M. Bobeł do p. W. Golonka